4 Ocak 2019 Anchor

Bir ajansı yükseklere taşıyan yegâne unsur, içinde barındırdığı yüksek motivasyon ve huzur atmosferinde yaşayan uyumdur.

Anchor Adworks olarak zihinsel eforun üst seviyede olduğu bu meslekte mesai saatleri dışındaki yaşantımızın en az çalışma saatlerimiz kadar önemli olduğunun ve hatta tüm çalışma performansımızı etkileyebileceğinin farkındayız. Uzun ve bitmek bilmeyen fazla mesailerin tüm yaratıcılığımızı ve motivasyonumuzu düşürdüğüne eminiz. Zihinleri pırıl pırıl tazelenmiş, motivasyonu güçlü bir ekip olabilmek için hafta içi 9:00/18:00 saatleri arasında çalışıyoruz. Hafta sonu ise çalışmıyoruz. Yemeklerimizi Setcard ile yiyor, toplu taşımaya uygun şekilde yol ücretleri veriyoruz.

Bizim için iş hayatı, bir yandan emeklerimizin karşılığını alıp elde ettiğimiz maddiyatı özel hayatımızda değerlendirirken diğer yandan uzmanlığımızla üretmenin bize yaşattığı hazza ulaşma çabasıdır. Hayatımızın önemli bir kısmını geçirdiğimiz iş ortamında en özen gösterdiğimiz şey ise iş yerindeki huzur, mutluluk ve yüksek enerjiyi koruyabilmektir.

Anchor Adworks’e başvurmadan önce bu düşüncelerimizi yazıda bırakmayıp gerçeğe dönüştüren bir yer olduğumuzu bilmeni isteriz.

Junior pozisyonlarımız, reklam dünyasına sağlam ve güvenilir bir giriş yapıp bilgi ve tecrübesini artırmak isteyen geleceğin yaratıcıları içindir.
Senior pozisyonlarımız ise yıllar boyunca elde ettiği deneyim ve vizyonuyla neler yapabileceğinin farkında olan ve yıldızının parlayacağı ortamı arayan dehalar içindir.

İster ilk ister 20. işyerin olsun Anchor’da kendine katacağın bir şeyler mutlaka olacaktır.

,
Contact

İşler

Hizmetler

Hakkımızda

Logbook

Müşteri İletişimi
Kariyer
  • Abdi Bey Cad. Kent Plus A Blok Kat:21 D:463 Eğitim Mah. 34722 Kadıköy İSTANBUL
© ANCHOR Adworks 2019 All rights reserved.
Contact